Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
  • Makalu
Makalu

Makalu jest ekskluzywną polską marką. Jej kolekcje w całości tworzone są w w Łodzi, zwane polskią stolicą  mody – w mieście, które jest gwarantem jakości. Modele Makalu produkowane są w krótkich seriach, dzięki czemu są nie tylko ekskluzywne, ale i wyjątkowe. Nosząc kolekcje Makalu możesz być pewna, że nieczęsto zdarzy Ci się spotkać na ulicy osobę ubraną podobnie do Ciebie! Czy to nie to, o czym marzy każda kobieta?

Cechami wyróżniającymi projekty Makalu są klasa, komfort na wysokim poziomie oraz niebanalność. To wszystko sprawia, że kolekcje Makalu są niesłychanie inspirujące. To kolekcje, o których z pewnością można powiedzieć, że prezentują  współczesną wizję kobiety klasycznej.

Czym  jest moda dla twórców marki Makalu? Odpowiedź brzmi - pasją. Ich trwające wiele lat starania i nieustanne poszukiwania inspiracji spowodowały, że marka Makalu dwukrotnie została uhonorowana tytułem DOBRA MARKA w kategorii ekskluzywna odzież damska. Za to wyróżnienie Makalu dziękuje najważniejszym osobom dla marki – swoim klientkom.

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
dodaj do ulubionych ulubione
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY