Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
  • Laboratorium Pani Domu
Laboratorium Pani Domu

Laboratorium Pani Domu to miejsce w Blue City, w którym możesz zaopatrzyć się w importowane produkty drogeryjne, zazwyczaj kierowane wyłącznie na rynki zachodnie - między innymi brytyjski, niemiecki, holenderski, hiszpański i portugalski. Teraz, dzięki Laboratorium Pani Domu są one dostępne również na rynku polskim. Oferta sklepu jest bardzo zróżnicowana i obejmuje także asortyment spożywczy.

Marka Laboratorium Pani Domu posiada ponad 51 tysięcy stałych klientów ceniących wysoką jakość importowanych produktów. Do tej proy dostępne wyłącznie na Zachodzie, teraz mają szansę trafić również do polskich gospodarstw domowych.

Oferta Laboratorium Pani Domu, klasyfikowana jako drogeryjna, wyróżnia się tym, że znajdują się w niej wyłącznie importowane, wysokiej jakości produkty, doskonale sprzedające się w krajach Europy Zachodniej. Produkty z oferty Laboratorium Pani Domu znaleźć można głównie w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech. Wśród produktów dominują środki do prania i sprzątania w nowoczesnym domu, a uzupełnieniem są kosmetyki, kawa, herbata oraz znane słodycze i napoje.

Klienci Laboratorium Pani Domu w ofercie znajdą  nowoczesne i innowacyjne produkty, często wprowadzane w pierwszej kolejności na Zachodzie, a dzięki Laboratorium Pani Domu – już dostępne w Polsce. Głownym zadaniem tych produktów jest usprawnienie  różnego rodzaju prace domowych przy korzystnych dla klienta kosztach, z zachowaniem zasad ekologicznego postępowania, co jest niezwykle ważne dla środowiska naturalnego

Produkty oferowane w sklepach Laboratorium Pani Domu są wyselekcjonowane na podstawie kilkuletniego doświadczenia marki w kontaktach ze stałymi klientami. Cały asortyment poddawany jest analizie i badaniu satysfakcji klienta.

Początek działalności Laboratorium Pani Domu datowany jest na rok 2011. Wówczas działalność Laboratrium Pani Domu  oparta była na sprzedaży w kanale telemarketingu. Pierwsze stoiska Laboratorium Pani Domu pojawiły się w warszawskich galeriach w 2013 roku. Sklep Laboratorium Pani Domu w Centrum Handlowym Blue City jest czwartym punktem sprzedaży spółki.

 

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
dodaj do ulubionych ulubione
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY