Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
  • Itaka
Itaka

Niewątpliwie jedną z najważniejszych cech określających działania biura ITAKA pionierskie działania na polu rozwijającej się zagranicznej turystyki wyjazdowej: autorskie programy wycieczek objazdowych oraz kreacja nowych kierunków wczasowych obsługiwanych czarterami. W swojej ofercie biuro ITAKA proponuje wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie.

 


Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI jako lidera na rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy. ITAKA powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę jako źródło dochodu, ale także jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

ITAKA ma w ofercie wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie. Co roku wydawane są 2 edycje katalogów: LATO (4 katalogi) i ZIMA. Od 2010 r. realizowany jest projekt „ITAKA&GALA – Podróże w stylu gwiazd” – propozycje luksusowego wypoczynku i wycieczek dla najbardziej wymagających klientów.

Strategia rozwoju to dalsze inwestycje w nowe kierunki wyjazdów i sieć sprzedaży, a także wdrażanie nowych technologii. Duży nacisk kładziony jest na jakość obsługi klientów podczas wakacji. Z tego powodu trwają intensywne prace nad stworzeniem nowych struktur w kurortach, gwarantujących najlepszy serwis na miejscu.

 
pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
dodaj do ulubionych ulubione
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY