0

ZakupyCentro

Sieć salonów modnego obuwia i akcesoriów Centro zaczęła swój rozwój w 2008 r. Obrany typ sieci obuwniczej Fast Fashion jest zorientowany na młode osoby w wieku od 17 do 30 lat.

Sklepy Centro są otwierane w najbardziej popularnych centrach handlowych, przeważnie w dużych miastach.

Centro oferuje unikatowe, supernowoczesne kolekcje w atrakcyjnych cenach skierowane do młodych osób. Kolekcje są odnawiane każdego miesiąca zgodnie z najnowszymi trendami, wyznaczanymi przez najlepsze światowe domy mody.

Dodatkowe zastosowanie supernowoczesnych technologii pozwoliło na szybkie podbicie serc szerokiego grona odbiorców. Asortyment każdego sklepu liczy ponad 2000 modeli obuwia i akcesoriów - fashion, casual, sport oraz classic.

Centro to uosobienie ostatnich tendencji w dziedzinie obuwia i akcesoriów, synteza house culture i demokracji. Centro pozwala wyglądać modnie i stylowo, i to bez obciążania kieszeni! To zdecydowanie obuwie dla tych, którzy nie chcą zlewać się z tłumem.

obrazek

Główną zasadą kształtowania asortymentu jest nacisk na obuwie modne, stylowe, odpowiadające ostatnim światowym tendencjom w świecie mody, kształtowanie jedynej i niepowtarzalnej kolekcji.

Wyglad salonu w CH Blue City odzwierciedla koncepcję marki skierowanej do osób młodych. Oryginalny wystrój wystawy wykonany w postaci liter objętościowych podkreśla kreatywność marki.

Video-ściany, rozmieszczone przy wejściu do sklepu nie pozostawiają obojętnym żadnego przechodnia. Jaskrawa oprawa wnętrza w kolorze fuksji w połączeniu z nasyconym fioletem wywołują silne emocje i niezapomniane wrażenia ze sklepu.

POZIOM: -1Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota: 10-22
niedziela: 10-20

Inne sklepy które mogą Cię zainteresować