0

Wydarzenia

Inconauka dla dzieci

"Inconauka dla dzieci"

Na ostatnim piętrze centrum handlowo-rozrywkowego Blue City znajduje się Park Zabaw dla Dzieci Inca Play, który został powołany do życia, aby spełniać dwie funkcje: bawić i uczyć.

W centrum handlowo- rozrywkowym Blue City znajduje się Park Zabaw Inca Play, który został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 10 lat. Wśród licznych atrakcji znalazły się tu m.in.: labirynt przygód, piracki statek, skacząca wieża, diabelski młyn, karuzela, liczne gry zręcznościowe i video. Stworzona została również specjalna strefa zabaw dla najmłodszych, w której znalazł się m.in. basenik z piłkami. Zdaniem animatorów pracujących w parku połączenie zabawy z nauką zapewnia najpełniejszy rozwój dziecka – pozwala mu bowiem poznawać świat w sposób ciekawy i efektywny zarazem. Dlatego też na okres wakacji  przygotowano programy edukacyjne dla odwiedzających dzieci.  

 We wtorki mali goście będą mogli spotkać się ze sztuką, każdy będzie mógł spróbować swoich sił podczas zabaw rozwijających zdolności manualne.

05 grudzień - Piszemy list do Św. Mikołaja – z pomocą animatora dzieci napiszą wspólny list do Św. Mikołaja.


Czwartki przebiegają pod znakiem podroży, nasz animator zabierze wszystkich małych obieżyświatów  w fascynującą podróż w najodleglejsze zakątki świata.

07 grudzień - Palcem po mapie – Laponia – poznajemy ojczyznę Św. Mikołaja.