Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Macro Games Cube

Na poziomie +3 otwarto Macro Games Cube – przestrzeń dla miłośników cyfrowej rozrywki. Dwanaście profesjonalnych stanowisk komputerowych, najpopularniejsze gry sieciowe, superszybki internet, stanowiska rzeczywistości wirtualnej (VR). Każdy, niezależnie od wieku, czy zaawansowania, znajdzie tu coś dla siebie: turnieje gier, treningi e-sportowe i akademie edukacyjne.

Macro Games Cube to przestrzeń dla treningów najlepszych drużyn e-sportowych. Zawodnicy docenią ergonomiczne stanowiska, profesjonalny sprzęt i wysokowydajne komputery. Kiedy o zwycięstwie lub porażce decydują setne sekundy i milimetrowe ruchy myszki nie ma miejsca na kompromisy. W Macro Games Cube  na profesjonalistów czeka profesjonalny sprzęt.

Zwycięstwo w e-sporcie to efekt ciężkiej pracy - wielogodzinnych treningów, zgrania zespołu, żmudnej analizy i taktyki. Jednak, tak jak w każdym sporcie, niemałe znaczenie ma fizyczne i psychiczne przygotowanie zawodników. Dlatego najlepsze zespoły będą korzystały w Macro Games Cube ze wsparcia fizjoterapeutów oraz psychologów sportowych.

Najmłodszych zapraszamy na zajęcia z Minecrafta, które pozwalają cieszyć się wspólną grą i jednocześnie zdobywać nowe umiejętności. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, w bezpiecznej przestrzeni, pomagamy dzieciom eksplorować cyfrową rzeczywistość, a przy okazji zdobywać wiedzę z tak kluczowych dziedzin jak matematyka, czy programowanie. To doskonała oferta dla rodziców, którym zależy na psychomotorycznym rozwoju dziecka.

Macro Games Cube planuje wprowadzić w najbliższym czasie specjalnie dopasowane pakiety atrakcji dla szkół, firm i zorganizowanych grup. Zapraszamy  do pełnego emocji e-świata!

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
dodaj do ulubionych ulubione
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY