0

Wydarzenia

Vom Fass w Blue City

Niedawno otwarty salon Vom Fass cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów centrum handlowo-rozrywkowego Blue City. To jedyny w Polsce sklep oferujący wyłącznie wykwintne oliwy, oleje oraz octy i balsamy pochodzące z wyspecjalizowanych wytwórni, które można nalać prosto z beczki.

Pierwszy w Polsce salon „Vom Fass” otworzono na poziomie -1 centrum handlowo-rozrywkowego Blue City. Nie jest to zwykły sklep spożywczy - w jego asortymencie znajduje się ponad setka oryginalnych produktów, niedostępnych w żadnym innym sklepie. Wszystkie towary pochodzą z wyspecjalizowanych wytwórni na stałe współpracujących z firmą „Vom Fass”, a także z własnej produkcji.
Sklep oferuje imponujący wybór olejów: tradycyjnych orzechowych, oliw z oliwek, olejów z dodatkiem naturalnych aromatów, olejów z pestek oraz olejów z przeznaczeniem wellness. Równie niezwykle przedstawia się oferta octów, dostępnych w wielu smakach, w tym tradycyjnie produkowanych octów balsamicznych, np. Aceto Balsamico di Modena, dojrzewających w drewnianych beczkach od czterech do nawet kilkunastu lat.
Niewątpliwym atutem sklepu jest możliwość spróbowania wszystkich oferowanych produktów przed dokonaniem zakupu. Wcześniejsza degustacja pozwala klientom na dobranie najbardziej odpowiadającego ich potrzebom i oczekiwaniom smaku. Sklep posiada urocze butelki o pojemności od 50 mililitrów do 1,5 litra, w które personel nalewa prosto z beczek odpowiednią ilość wybranego specyfiku. Można także użyć własnego naczynia oraz poprosić o atrakcyjne opakowanie, jeśli chcemy zrobić komuś wyjątkowy prezent. Ponadto sprzedawcy, jak na prawdziwych specjalistów przystało, do każdego zakupu dołączają przepisy przygotowane z myślą o klientach wraz ze wskazówkami, do jakich potraw można wykorzystać poszczególne produkty.
Oferta sklepu juz wkrótce zostanie wzbogacona o egzotyczne, wysokoprocentowe alkohole: single malt whiskey, rumy, koniaki, winiaki Armagnac, wódki Calvados, brandy i sherry.

Salony „Vom Fass” znalazły uznanie m.in. w Londynie i Paryżu, ale także w innych europejskich miastach oraz w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Australii. Znakomite produkty kilkukrotnie nagradzano w zagranicznych konkursach. W Polsce pierwszy sklep „vom Fass” otworzył się w Centrum Handlowym „Blue City” w Warszawie, na poziomie -1, obok fontanny. Godziny otwarcia: codziennie w godzinach od 10.00 do 22.00.