Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
  • Costa Coffee
Costa Coffee

COSTA COFFEE to pierwsza sieć kawiarni w pełni kontrolująca proces przygotowania kawy, od pozyskania ziaren, przez ich kompozycję i specjalny proces wolnego wypalania, aż po mistrzowskie przygotowanie kawy przez naszych baristów.

Wszystkie kawy przygotowywane są na bazie legendarnej mieszanki Mocha Italia. Historia COSTA COFFEE sięga 1971 roku, gdy pochodzący z Włoch bracia Bruno i Sergio Costa stworzyli własną, niepowtarzalną mieszankę kawy Mocha Italia i tym samym rozpoczęli w Wielkiej Brytanii działalność pod nazwą COSTA.

Dokładna receptura mieszanki Mocha Italia to ściśle strzeżony sekret. Ziarna wypalane są metodą wolnego palenia, dzięki czemu aromat jest pełniejszy, a smak głębszy. Kryteria COSTA COFFEE są wyjątkowo surowe, gdyż zaledwie 1% kawy wyprodukowanej na świecie spełnia warunki jakościowe firmy.

COSTA COFFEE to nowa jakość. To doskonałe menu śniadaniowe, a w nim chrupiąceświeże i zdrowe bagietki. To przygotowywane w piecu posiłki lunchowe. To wyborne quiche’e dla zabieganych i niskokaloryczne minisałatki dla dbających o linię.

Goście COSTA COFFEE znajdą w kawiarni swoje ulubione napoje kawowe m.in. wszystkie CHAI Latte (żółw, tygrys, orka), Strawberry ExtremeMango Delight oraz Very Wild Berrymrożoną latteWhite Chocolate Mocha, jak i Sticky Toffee Cooler.

COSTA COFFEE to wykwalifikowani bariści i przyjazna atmosfera. To miejsce na miłą pauzę w ciągu dnia oraz nowa jakość Twojej ulubionej kawy.

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
dodaj do ulubionych ulubione
  • Poniedziałek - Piątek
    09:00-22:00
  • Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00